https://www.ofisteofis.com/wp-content/uploads/2015/12/20160427_171451-e1462360795836-300x200.jpg

Ofisteofis.com - Sanal Ofis Çözümleri

Ofisteofis tüm sanal ofis ihtiyaçlarınıza çözüm üretir.

2005 yılından bu yana Tanıtım, Organizasyon, Danışmanlık, Turizm gibi birçok alanda hizmet veren Menkul Danışmanlık Organizasyon, 2015 yılında Küçükçekmece Atakent 'te Hazır Ofis, Sanal Ofis ve Toplantı Hizmetleri vermek amacıyla Ofisteofis markasını kurmuştur. Bizler kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri beklentilerinin üzerinde bir kalite seviyesinde sunarak, iş merkezi alanında alternatif çözümler sunuyoruz.

Prestijli bir adreste yeni bir ofis açmak herzaman çok masraflıdır. İlk önce kiralık bir ofis aranır, uygun ofis bulununca dekorasyon ve tadilat yapılır, yeni mobilyalar alınır. Internet, telefon, faks, kablolu yayın, elektrik, doğalgaz ve su faturaları adınıza geçirilir. Ofisiniz büyük masraflarla artık hazırdır.

Eğer sürekli mobil çalışıyorsanız, siz ofisinizde yokken kargo ve paketleriniz bir türlü size ulaşamaz ve çok önemli telefonlarınız cevapsız kalır.

ofisteofis özellikle sık seyahat edenler, evde çalışanlar, mobil çalışanlar ve ofislerini sürekli kullanmayan profesyoneller için sanal ofis ve home ofis çözümlerini öneriyor.